066 ‎408-3456 068 ‎408-3456 093 ‎408-3456

Іменна книга - вірші "Ваша дитина і свійські тварини"

Купить
600 грн
Купить в 1 клик
5,0 / 5 (Отзывов: 3) Написать отзыв
Описание Характеристики Отзывы
Описание

   Від сьогодні, Ви зможете придбати нову іменну книгу-вірші «Ваша дитина і свійські тварини»! Ідея, ілюстрації та форма написання були чітко підібрані для саме того віку дитини, в якому малюк найбільше потребує розвитку логоритмічних навичок.    Придбавши цю іменну книгу, Ви зможете розвинути і покращити навички запам'ятовування інформації та привчити Вашого малюка до читання. Завдяки цій книзі, Ваша дитина зможе в ігровій формі розучити звуки конкретних звірят або запам'ятовувати цілі абзаци віршиків, що обов'язково вдосконалять у дитини початкові навички дикції та посприяють вдосконаленню дитячої пам'яті.
   Ви зможете замовити іменну книгу, вказавши ім'я дитини, яке буде розміщено на обкладинці та на кожній сторінці цієї книжки. Іменну книгу-вірші «Ваша дитина і свійські тварини» можливо придбати і російською мовою. У нас на сайті можна легко та швидко купити дитячу книгу онлайн і вже незабаром, Ви і Ваш малюк опинитесь в центрі подій свійського тваринного світу. Також, Ви маєте можливість піднести дану книгу у вигляді подарунку своїм друзям або родичам до дитячих свят.
   Ця іменна книга допоможе дитині повністю відчути себе головним героєм подорожі на ферму та поринути у загадковий і дуже цікавий світ свійських тварин, які у формі коротеньких, але дуже легких для запам'ятовування віршів, розкажуть про своє життя на фермах та пасовищах. Також, поспішають розказати свої захопливі історії песик-охоронець, мила овечка, хитрий котик та ще багато інших героїв зі світу свійських тварин. Ваш малюк обов'язково запам'ятає цю захопливу подорож до свійських звіряток на довгі роки! Також цю книгу Ви можете замовити російською мовою. 

Характеристики
БумагаMUNKEN POLAR или ARCTIC VOLUME WHITE 170г/м²
Количество страниц32
ПереплетТвердий
Вес450 г
Длина285 мм
Ширина205 мм
Формат205 х 285 мм
Срок изготовления5 робочих днів
ТиражВиготовляється в єдиному екземплярі
Технология нанесенияполноцветная печать
Отзывы
Марічка Вознюк (21 декабря 2018 г. 20:19)
ДЯКУЮ !!!!! ДУЖЕ ДУЖЕ КЛАССНА КНИЖКА !!!!
Яна Кушнір (28 марта 2018 г. 10:50)
Дуже вдячна!!!!!книга неймовірно крута, дууууууужеееее сподобалась головне, що дитина в захваті!!!!дякую,дякую,дякую!!!!!!!!!!!
Светлана Кравс (26 марта 2018 г. 17:56)
Дякуємооо щиро!!! :heart::heart::heart: книжечка просто неймовірна!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Оставить отзыв

Редактор: Алексей Олейник

Автор текстов: Алена Олейник

Илюстратор: Алина Писна

Дизайнер: Николай Потипака