066 ‎408-3456 068 ‎408-3456 093 ‎408-3456

Іменна книга "Ваша дитина йде в перший клас"

Купить
600 грн
Купить в 1 клик
5,0 / 5 (Отзывов: 4) Написать отзыв
Описание Характеристики Отзывы
Описание

 Ця книга може бути російською мовою  

 Перший шкільний дзвоник – хвилюючий момент для всіх батьків, бабусь та дідусів. Одначе не менш хвилюючий він для самих першокласників. І хоча міністерство освіти та НУШ добряче полегшили шкільні будні першокласника, не всім сучасним малюкам вдається пройти адаптаційний період без нервів, сліз та тривог. Тому підготовка дитини до школи в Києві, чи іншому місті країни – першочергове завдання.
   Згідно психологічним дослідженням 10-15% першокласників мають серйозні проблеми з адаптацією. Тобто такі, що потребують допомоги спеціаліста психолога як у підготовці дитини до школи, так і в супроводі впродовж навчального року.
   Чарівна книга
   Іменна книга "Ваша дитина йде в перший клас" – інструмент для сучасних батьків, котрі бажають допомогти своєму першокласнику максимально легко та швидко подолати кризу семи років та без тривог перелаштуватися в нову соціальну роль, оптимально пристосувавшись до нових вимог.
   Посібник розроблено спеціалістом (дитячим психотерапевтом, керівником проекту «Гармонійна сім’я» та щасливою мамою А. Слотвинською). Книгу можна розглядати як психологічний інструмент, котрий допоможе і дитині і батькам вирішити різні моменти підготовки до НУШ, наприклад, розвинути мотивацію до навчання.
   В книзі зібрані різні аспекти життя першокласника, зокрема:
 - Як підготувати дитину до школи (від знайомства з режимом шкільного життя до особливостей дружби з однокласниками);
 - Як мотивувати до навчання;
 - Зібрані поради батьками першокласників;
   В казковій формі розповіді про хлопчика Цікавлика, котру можна читати як казку на ніч, дитина разом з батьками може розібрати власні страхи перед шкільним життям чи особливості взаємин в системі «учень-вчитель».

Характеристики
БумагаMUNKEN POLAR или ARCTIC VOLUME WHITE 170г/м²
Количество страниц32
ПереплетТвердий
Вес450 г
Длина285 мм
Ширина205 мм
Формат205 х 285 мм
Срок изготовления5 робочих днів
Полноцветная печать+
ТиражВиготовляється в єдиному екземплярі
Технология нанесенияполноцветная печать
Отзывы
Танюша Рижутіна (11 сентября 2018 г. 18:28)
Отримала іменну книгу. Усе дуже сподобалося, якість чудова, Особливо приємно вразила команда працівників Fairy Tale, ввічливі та оперативно працюють. Дякую!!!
Татьяна О. (10 июля 2018 г. 14:17)
Забрала книгу сегодня... Очень понравилась, все отлично. Спасибо большое!!! Спасибо большое еще раз! Качественнве услуги и товар (в слепую, интернет-покупки) сейчас огромная редкость!
Уляна Новак (11 июня 2018 г. 15:04)
Книжку отримала. Вона чудова. (smiley)
Алёна Ковачик (26 апреля 2018 г. 19:40)
Книжка суперова
Оставить отзыв

Редактор: Алексей Олейник

Автор текстов: Алла Слотвинская

Дизайнер: Николай Потипака

Илюстратор: Елена Дмитренко