066 ‎408-3456 068 ‎408-3456 093 ‎408-3456

Іменна книга - вірші "Ваша дитина та екзотичні тварини"

600 грн
Купить в 1 клик
5,0 / 5 (Отзывов: 2) Написать отзыв
Описание Характеристики Отзывы
Описание

   Іменна книга - вірші "Ваша дитина та екзотичні тварини" допоможе Вам і Вашій дитині пізнати далекий і екзотичний світ диких тварин, подружитися з ними в цікавій та інтерактивній формі. Маленькі та великі тваринки зможуть розповісти дитині багато захоплюючих історій про їхнє життя на далеких континентах.
   Така дитяча книга допомогає маленькій дитині розвивати логічне мислення, розширювати знання про тварин із різних куточків світу у вигляді цікавих віршів-загадок з яскравими і кольоровими ілюстраціями наших художників. За допомогою цієї іменної книги, Ваш малюк зможе потренувати пам'ять, вивчаючи легкі для запам'ятовування віршики про тварин з усіх усюд.         Так само, ця книжка посприяє кращій зосереджуваності уваги Вашої дитини на конкретних деталях, розвине навички мовлення при читанні. Цю книгу Ви можете замовити російською мовою. 
   На кожній із сторінок книжки, Вас чекатимуть захоплюючі історії про кольорову зебру, розумного удава, великих бегемотиків і ще безліч цікавих і пізнавальних історій про інших тварин.
   Головною особливістю цієї книжки є те, що Ваш малюк є головним героєм-дослідником екзотичних тварин і далеких земель нашого світу. Гортаючи сторінки іменної книги, малюк зможе побачити своє ім'я у кожній із історій про веселих звіряток, що неодмінно занурить його у атмосферу джунглів та пустель усього світу. Завдяки цьому, малюк відчує себе видатним дослідником фауни.
   Купити дитячу книгу «Ваша дитина і екзотичні тварини» Олексія Олійника можливо і російською мовою. Щоб замовити книгу онлайн, достатньо заповнити декілька полів особистих даних (потрібних для доставки у ваше місто України) і вже протягом п'яти днів, Ви і Ваш малюк зможете зануритися у чарівний світ звіряток, з ім'ям Вашої дитини на обкладинці і в кожній із пізнавальних історій і загадок про тваринний світ, що нас оточує.

Характеристики
БумагаMUNKEN POLAR или ARCTIC VOLUME WHITE 170г/м²
Количество страниц32
ПереплетТвердый
Вес450 г
Длина285 мм
Ширина205 мм
Формат205 х 285 мм
Срок изготовления5 робочих днів
Полноцветная печать+
ТиражВиготовляється в єдиному екземплярі
Технология нанесенияполноцветная печать
Отзывы
Евгения (23 ноября 2018 г. 18:03)
Бомба! Дякую вам
Ольга (22 августа 2018 г. 10:12)
Отличная идея, много пользы принесёт. Удачи.
Оставить отзыв

Редактор: Алексей Олейник

Автор текстов: Алена Олейник

Илюстратор: Алина Писна

Дизайнер: Николай Потипака