066 ‎408-3456 068 ‎408-3456 093 ‎408-3456

Іменна книга "Логопедичні віршики для Вашої дитини"

Купить
600 грн
Купить в 1 клик
5,0 / 5 (Отзывов: 1) Написать отзыв
Описание Характеристики Отзывы
Описание

   Іменна книга «Логопедичні віршики для Вашої дитини» розрахована на малюків, які потребують покращення вимови простих і складних звуків. На сьогодні, для того, щоб навчитися читати, малюку потрібно доволі рано починати тренувати дикцію для ідеальної вимови надалі. Саме з цією метою й написана іменна книга, яку можна придбати, вказавши ім'я Вашої дитини у онлайн замовленні. Завдяки тому, що така книга є іменною,

   Ваш малюк зможе повністю відчути себе другом усіх звіряток та людей, які трапляються йому на шляху у захопливій подорожі. Дитина зможе не тільки познайомитись з ними, а за допомогою форми написання книги у вигляді віршів, ще й розучити легкі та більш важкі звуки, які вимовляють різні звірятка. У нагороду за успіхи, в кінці книги, усі звірятка похвалять дитину за старання у вивченні «їх мови».

   Цю книгу Ви можете замовити російською мовою. 

   Під час читання цієї книжки, Ви і Ваш малюк повністю поринете у загадковий світ цікавих тварин та зможете разом виконувати веселі вправи на вимову і тим часом, вивчити різноманіття звуків тваринного світу, який нас оточує.

  На сторінках цієї книжки, ми можемо зустріти на своєму шляху сувору осу, зайця, який переховується у циліндрі фокусника та справжніх сто слонів, які їдуть у тролейбусі разом з Вашим малям! Книга містить ще багато цікавих логопедичних віршиків-історій, за допомогою яких, Ваша дитина зможе покращити свою вимову й вивчити розмаїття нових слів та звуків.

   Завдяки зацікавленості у знайомстві з новими друзями і предметами, дитина буде вмотивована до навчання, аби поскоріше досягти розуміння зі звірятками та зрозуміти призначення деяких речей.

   Іменну книги-віршики можливо придбати ще й російською мовою. Так само, Ви зможете замовити іменну книгу «Логопедичні віршики для Вашої дитини» онлайн на нашому сайті в якості подарунку або сувеніру для маленьких дітей-дошкільнят Ваших близьких або колег.

Характеристики
БумагаMUNKEN POLAR или ARCTIC VOLUME WHITE 170г/м²
Количество страниц32
ПереплетТвердий
Вес450 г
Длина285 мм
Ширина205 мм
Формат205 х 285 мм
Срок изготовления5 робочих днів
Полноцветная печать+
ТиражВиготовляється в єдиному екземплярі
Отзывы
Лариса Дунина (12 июля 2018 г. 15:05)
Добрый день! Книгу получила, благодарю за исправления. Всего наилучшего Вам!
Оставить отзыв

Редактор: Алексей Олейник

Дизайнер: Николай Потипака

Илюстратор: Татьяна Разумная

Автор текстов: Татьяна Савченко