066 ‎408-3456 068 ‎408-3456 093 ‎408-3456

Іменна книга для хлопчиків "Ваша дитина обирає професію"

600 грн
Купить в 1 клик
5,0 / 5 (Отзывов: 2) Написать отзыв
Описание Характеристики Отзывы
Описание

Ця книга написана саме для того, щоб Ваш хлопчик зміг не тільки зайняти себе читанням чогось цікавого, а й міг зробити для себе ряд правильних висновків і міркувань на майбутнє. Батьки завжди переживають з приводу того, чи правильну компанію обрав для себе їх малюк, або яку професію він собі обере у подальшому житті. Бо саме вибір спеціальності є одним із найважливіших кроків, який тільки може зробити людина на своєму життєвому шляху. Іменна книга для хлопчиків «Ваша дитина обирає професію» допоможе Вашому малюку якомога більш дізнатися про популярні професії сьогодення, а й навіть спонукатиме хлопця щось обрати для себе, якщо конкретний поклик його дійсно зацікавить.

Завдяки якісній роботі нашого дизайнера, який професійно підставить фото обличчя малюка, Ваша дитина зможе побачити себе у ролі кожного працівника, в прямому сенсі цього слова! Під кожною історією, дитина зможе прочитати короткі та дуже цікаві описи професій, що допоможуть покращити навички усного читання. За сюжетом іменної книги, хлопча відчує себе сміливим капітаном яхти, водієм-далекобійником, розумним програмістом та ще багато інших. Таким чином, Ваша дитина стане головним героєм усіх розповідей про найпопулярніші людські покликання. Кожна з розповідей написана спеціально для дітей – легкими і зрозумілими для читання та сприйняття.

Для того, щоб купити цю іменну книгу саме для Вашої дитини, потрібно буде вказати у замовленні онлайн ім’я хлопчика та його фотографію, які вже у найближчий час будуть майоріти на Вашому власному примірнику. Також, в інтернет-магазині «Fairy Tale» можливо придбання цієї персоналізованої книги російською мовою.

Придбавши іменну книгу для хлопчиків «Ваша дитина обирає професію», Ви зможете відкрити для дитини щось нове та цікаве, а й можливо, допоможете Вашому малюку «зробити зупинку» на конкретній професії. Ця книга для хлопчиків стане ідеальним подарунком для дітей Ваших рідних, колег або приятелів до різноманітних свят.

Оформивши покупку цієї іменної книги, Ви вже зараз дбаєте про те, щоб Ваша дитина змогла вдало підібрати професію, з якою вона йтиме по дорослому життю. А найголовніше – Ви зможете це зробити зовсім не примусово, оскільки малюк сам захоче прочитати книжку, де Він є головним героєм. Подаруйте дитині майбутнє!

Характеристики
БумагаMUNKEN POLAR или ARCTIC VOLUME WHITE 170г/м²
Количество страниц32
ПереплетТвердий
Вес450 г
Длина285 мм
Ширина205 мм
Формат205 х 285 мм
Срок изготовления5 робочих днів
Полноцветная печать+
ТиражВиготовляється в єдиному екземплярі
Отзывы
Жанна Родрігес (15 июня 2018 г. 15:00)
Книжку отримали,подарували і разом переглянули(smiley)Мама Міхо була розчулена.У Міхо не було слів .Він розглядав з посмішкою і розкритим ротом від захвату. А в кінці книжки побачили Олійника і виявилось,що то ще й тато друга із садочка(laugh)
Ольга (22 марта 2018 г. 13:41)
Книга просто супер. З синочком читаємо і мріємо ким Він буде в майбутньому)))
Оставить отзыв

Редактор: Алексей Олейник

Дизайнер: Николай Потипака

Автор текстов: Оксана Давыдова

Дизайнер, Илюстратор: Елена Пашинских