066 ‎408-3456 068 ‎408-3456 093 ‎408-3456

Що обов’язково потрібно зробити з дитиною восени?

Що обов’язково потрібно зробити з дитиною восени? 7 октября 2019 г. 21:20

Що обов’язково потрібно зробити з дитиною восени?

Що для Вас осінь? Дощі та холод? Чи теплі сімейні вечори, запах кориці та запечених яблук та веселі прогулянки по калюжах?

Осінь це прекрасна пора року. Потрібно тільки навчитися насолоджуватися її погодою та цінувати найкращі її прояви. Пропонуємо Вам  10 чудових ідей, які допоможуть зробити цю осінь з дітьми веселою та яскравою .

 

  1. Приготувати яблучний пиріг.

Найбільш актуальний осінній смаколик. Приготуйте його разом з дитиною – це буде цікава розвага для всіх.

  1. Зібрати та висушити осіннє листя.

Відправляйтеся на прогулянку осіннім парком чи лісом, адже так приємно пройтися та по шурхотіти опалим листям. А користуючись моментом зберіть листя для майбутніх гербаріїв.

  1. Зробити намисто з горобини.

Згадайте, як ви в дитинстві нанизувати яскраві ягоди на нитку, проколюючи їх голкою. Вашій дитині це заняття теж обов’язково сподобається, особливо, якщо це Ви будете робити разом.

  1. Підготуйте гардероб до осені.

Переберіть літній гардероб. Якщо деякі речі стали малими – їх можна віддати на благодійність. Передивіться осінні та зимові. Складіть список, що потрібно ще докупити і влаштуйте спільний шоппінг. Дитині точно сподобається приймати активну участь у виборі свого гардеробу.

  1. Влаштувати осінню фотосесію.

Не обов’язково запрошувати для цього фотографа. Нехай це будуть природні посмішки та пози. А випадкові кадри завжди мають більше тепла та емоцій.

  1. Прогулятися по калюжах в гумових черевиках.

Коли ще бігати по калюжах в гумових чобітках як не в дитинстві? Хоча якщо Ви маєте такі черевики – сміло долучайтеся до розваги разом з дитиною.

  1. Влаштувати осінній пікнік зі смачними сендвічами, печивом та какао з запеченим маршмеллоу.

Організуйте невеличку вилазку в осінній ліс. Зробіть невеличке багаття на якому можна буде засмажити повітряний зефір. Візьміть з собою ігри або поєднайте пікнік з попередніми пунктами нашого списку. Якщо розпочався сезон – можна пошукати гриби.

  1. Зробити годівничку для птахів.

Оформлення годівничок – це важливий приклад турботи про природу та тварин. Скористайтеся пошуком і зробіть годівничку з підручних матеріалів. А потім щотижня поповнюйте запаси в ній.

  1. Прочитати разом книгу.

Влаштуйте похід до книжкового магазину та оберіть книгу для спільного читання довгими осінніми вечорами. Щовечора читайте, роздивляйтеся малюнки, обговорюйте прочитане, вигадуйе нові варіанти розвитку подій.

  1.  Подивитися разом добрі мультики.

Створіть разом список мультфільмів, які обов’язково переглянете цієї осені. Запасайтеся поп-корном чи спільно приготованим яблучним пирогом, какао з зефірками чи гарячим шоколадом, та насолоджуйтесь переглядом.

 

Веселої та яскравої осені!