066 ‎408-3456 068 ‎408-3456 093 ‎408-3456

Що подарувати дитині на Новий рік

Що подарувати дитині на Новий рік 11 декабря 2018 г. 14:01

Що подарувати дитині на Новий рік? Здавалося б нічого складного! Але заходиш в дитячий магазин і очі розбігаються, думки плутаються і вже не розумієш для кого ти вибираєш подарунок - для себе чи для трирічної доньки?!

У цій справі важливо орієнтуватися на наступне:

 • яку іграшку Ви хочете подарувати - розвиваючу чи розважальну;
 • вік дитини;
 • її вподобання.

 

Що подарувати дитині 1-4 роки?

У цей час активно розвивається сприйняття, формується мова і мислення. Дитина знайомиться з навколишнім світом через предмети, що її оточують. Вони дають малюкові перші уявлення про форму, розмір, колір, смак та інші властивості.
Основним видом діяльності в цьому віці є гра. Малюк грає, як правило, один, приміряючи на себе різні ролі.

 1. Ігрова палатка. Вони є різних форм та розмірів. Таку палатку можна наповнити ігровими кульками і гратися в ній стане ще цікавіше.
 2. Музичні подарунки. Якщо малюк з раннього віку проявляє інтерес до музики, то він буде щасливий знайти під ялинкою дитячий ксилофон чи гітару.
 3. Книги. В цьому віці Ви можете закласти основу любові до книг. Читання книги - це сумісна діяльність. А читання на ніч - це ритуал, а вони важливі для дітей такого віку.
 4. Пальчикові фарби. Тут Ви вбиваєте одним пострілом декілька зайців: вчите кольори, розвиваєте дрібну моторику, вчитеся малювати, а також розвиваєте уяву, стимулюєте творче мислення. Головне при виборі звертайте увагу на склад.
 5. Набори для рольових ігор. Набір лікаря, інструментів чи дитяча кухня. Діти люблять гратися в дорослих і сюжетно-рольові ігри є важливим етапом їхнього осмислення себе.

Що подарувати дитині 5-9 років?

 1. Книги. Це хороша традиція - не втрачайте її. Всі ми пам’ятаємо, що книга - це найкращий подарунок. Під обкладинкою сховані не просто слова - там цілий всесвіт!
 2. Магнітний мольберт або навчальна дошка. Спочатку дитина зможе просто малювати на дошці (особливо взимку, коли на асфальті крейдою не помалюєш). Згодом можна використовувати її в підготовці до школи.
 3. Колекція улюблених персонажів. В цьому віці діти вже свідомо дивляться мультфільми, у них з'являються улюблені герої. Тому дитина буде рада отримати іграшку у вигляді свого улюбленця!
 4. Настільні ігри. Це чудове проведення часу для всієї родини. Починайте з простіших ігор. Їх є дуже багато - логічні та математичні головоломки, бродилки, мнемонічні ігри, азартні. Джанга, Монополія. Ерудит, Весела ферма, список можна продовжувати до безкінечності. Орієнтуйтесь на індивідуальні вподобання дитини.
 5. Іграшки за статевою належністю. Тобто дівчаткам ляльки, а хлопцям - машинки чи інша техніка. В цьому випадку Ви теж орієнтуєтеся на смаки дитини та загальні тенденції.

Сподіваємось Вам стане у нагоді наш список подарунків. Легкого вам вибору!